Bal Wszystkich Świętych

Dziś mieliśmy wspaniały Bal Wszystkich Świętych???. Chyba całe Niebo z nami się bawiło!
Nasza Nauczycielka super ?DJ-ka – ciocia Teresa wybrała rewelacyjną, prawdziwie niebiańską muzykę? i przygotowała wiele zabaw.
Bal zaczął się oczywiście od orszaku Świętych i przejścia przez „Bramy Nieba”. Potem było wiele tańców??, śpiewańców ? i skakańców?‍♀️? . Patrzyliśmy przez okulary wiary ??. Układaliśmy schody do raju. Byliśmy także na morzu podczas burzy.
Dla pokrzepienia sił, w przerwie, oczywiście „niebiańskie przysmaki” ?
Konkurs na Najpiękniejszego Świętego? został rozstrzygnięty z wynikiem ex aequo dla wszystkich ?? gdyż wszystkie dzieci (dzięki rodzicom) prezentowały się cudownie?! Każdy dostał pamiątkowego Anioła.
A cała zabawa odbyła się przy pięknej scenerii „spod błękitnej chmurki”☁️☁️☁️ przygotowanej przez ciocie.
Entuzjazm w nas zapłonął. Każdy zatroszczy się o swoją świętość, gdyż kiedyś chce być w Niebie⬆️, bo tam na pewno jest jeszcze radośniej niż dziś na balu!❤️
Data dodania: 2021-11-04 10:29:28
Data edycji: 2021-12-20 10:34:04