Czcionka:

Kontrast:

W ramach czesnego przedszkole oferuje:

• Realizację podstawy programowej przez wykwalifikowaną kadrę
  • Zajęcia z języka angielskiego, starsze grupy z języka hiszpańskiego
  • Zajęcia rytmiczne
  • Zajęcia gimnastyczno-korekcyjne
  • Katecheza przedszkolna, śpiew piosenek religijnych
  • Lekcje w terenie (biblioteka, las itp.)
  • Spotkania z przedstawicielami różnych zawodów
  • Atrakcje: teatrzyki, koncerty muzyczne, warsztaty, uroczystości okolicznościowe, bale itp.
  • Opiekę diagnostyczną logopedy, opieka psychologiczna

Dodatkowo płatne:

Wyjazdy poza przedszkole - teatr, muzeum, zoo oraz inne wycieczki rekreacyjno-przyrodnicze.

• Jeśli dziecko korzysta z indywidualnych zajęć logopedycznych - koszt jednego spotkania wynosi 25zł.
  • Miesięczny koszt zajęć bębniarskich wynosi 50zł
  • Koszt zajęć szachowych - 40zł
  • Koszt zajęć z dodatkowego j. angielskiego metodą Doron English - 80zł za dwa zajęcia tygodniowo
  • Balet - 50zł.
  • Koszt zajęć tanecznych - 40zł
  • Akrobatyka - 65 zł

• Wpisowe - 250 zł ( w przypadku rezygnacji z miejsca w przedszkolu – BEZZWROTNE)
  • Czesne miesięczne wynosi 300 zł. (dzieci poniżej 2,5 roku - 450 zł.). Ulga dla rodzin wielodzietnych  wynosi obniżenie kosztów czesnego o 50 zł. za trzecie i każde kolejne dziecko. W przypadku rodzeństwa czesne drugiego dziecka obniżone o 100 zł.
  • Stawka żywieniowa 12 zł. dniówka. W przypadku nieobecności dziecka w przedszkolu, będziemy pod koniec miesiąca odliczać od każdego dnia – prócz pierwszego dnia nieobeności. Czyli odliczamy po 12 zł. od drugiego i każdego następnego dnia nieobecności.
  • Nieobecność dziecka należy zgłosić najpóźniej do godz. 8.30 tego samego dnia.

Data dodania: 2020-06-11 12:33:47
Data edycji: 2020-09-24 15:00:51