Plan adaptacji

w Przedszkolu Niepublicznym

Sióstr Rodziny Maryi w Kostowcu

w roku szkolnym 2023/2024

• PIKNIK RODZINNY4 czerwca zapraszamy wszystkie rodziny, które od września 2023 dołączą do naszej społeczności przedszkolnej na piknik, który pozwoli dzieciom przełamać pierwsze lody i da sposobność do integracji.

• Dzieciom nowoprzyjętym do przedszkola na rok 2023/2024 proponujemy możliwość zabawy na przedszkolnym placu zabaw w każdy czwartek sierpnia od godziny 16.00 w ramach swobodnej adaptacji przedszkolnej.

• 29 sierpnia, 30 sierpnia i 31 sierpnia od godz. 10:00 – do 11:30 – zajęcia adaptacyjne dla najmłodszej grupy (z rodzicem lub babcią, dziadkiem) – prosimy o buciki na zmianę i bidon / buteleczkę z wodą

• Zachęcamy, aby przez pierwsze 1 września nowoprzyjęte dzieci zabrać do domu wcześniej – po obiedzie a przed leżakowaniem.

• Do każdego dziecka ciocie starają się podchodzić indywidualnie, wspierać przy rozstaniach, które na początku mogą być trudne i zapewnić im poczucie bezpieczeństwa. Liczymy na Państwa współpracę w procesie adaptacji dzieci.

Data dodania: 2022-05-27 12:05:26
Data edycji: 2023-08-07 14:52:46