Baśniowe Sady Klemensa

Pod opieką potężnych Patronów dnia dzisiejszego, świętych Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela wyruszyliśmy na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę.

Pan Bóg pobłogosławił nas dobrą pogoda, dzięki czemu mogliśmy skorzystać ze wszystkich dostępnych atrakcji. A było ich mnóstwo:

• Karuzela - ręcznie napędzana przez Ciocie ?
  • Kretowisko - prawdziwy labirynt z tuneli, w których dzieci czyły się jak ryby w wodzie!
  • Domek zabaw, ścianka do wspinania, mini przeszkody i nawet tyrolka!
  • "Gorące piaski" - coś w tej nazwie jest, gdy byliśmy w tej ogromnej piaskownicy, słońce najbardziej świeciło!
  • "Pociąg do przyrody"
  • "Strefa leżakowania" - to była chwila oddechu po wcześniejszych szaleństwach!
  • Leśny tor przeszkód - każdą przeszkodę pokonają nasze Przedszkolaki!
  • Tężnia Klemensa - zażywaliśmy zdrowego powietrza i dobrej zabawy jednocześnie.
  • Obiad w plenerze... Dziś apetyt wszystkim dopisał!

Zabawa była bardzo intensywna - nawet najbardziej wytrwali w drodze powrotnej zasnęli ?

Data dodania: 2021-09-29 15:24:37
Data edycji: 2021-10-14 15:43:03