Dożynki na wesoło

Za nami wspaniałe wydarzenie! Wczorajszy "Dzień Przedszkolaka" ?? spędziliśmy na wspólnej zabawie. ???
"Dożynki na wesoło" - taki tytuł miało nasze spotkanie prowadzone przez aktorów z Teatru Złoty Dukat . Początkowo miał to być piknik rodzinny, ale ponieważ pogoda nie zupełnie nam sprzyjała ??, zrobiliśmy rodzinne spotkanie w przedszkolu. Polanę zastąpiła sala rytmiczna, zamiast kiełbasek z grilla były kiełbaski z pieca. Poza tym wszystko było zgodnie z planem to znaczy: dużo radości, ?przyjaznej atmosfery oraz integracji przy zabawach i wspólnym stole. ?
Najważniejszymi bohaterami dnia były dzieci z grupy Biedronek?, gdyż przeżywały swoje ślubowanie i pasowanie na przedszkolaka. Nasze maluszki były super dzielne!? Brawo!?
Dziękujemy wszystkim za mile spędzony czas, za pyszności przyniesione na stół oraz za każde ciepłe słowa, które słyszałyśmy od Państwa. Dla nas - całej kadry przedszkolnej - to bardzo ważne, cenne i potrzebne. ❤️❤️❤️
Data dodania: 2022-09-21 10:52:12
Data edycji: 2022-10-17 10:59:20