Dzień Patrona Przedszkola

Dzień Patrona Przedszkola, czyli wspomnienie liturgiczne Św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego. Cała nasza społeczność świętuje od samego rana. Dzieci poznały historię życia naszego Patrona, i przygotowały piękną gazetkę, na którą składają się ich prace.

Na koniec dnia, podczas Eucharystii prosiliśmy Boga, za wstawiennictwem naszego Patrona ? o potrzebne łaski na cały rok szkolny dla dzieci, rodziców personelu i ich rodzin ?
Dziękujemy księdzu Stanisławowi za sprawowanie Najświętszej Ofiary, pani Magdzie za posługę śpiewem i graniem ? a wszystkim przybyłym rodzicom za wspólną modlitwę.
Ci którzy nie byli razem z nami niech wiedzą, że ich też ogarnialiśmy modlitwą. Mamy nadzieję, że następnym razem będziemy w komplecie.⛪️
Data dodania: 2021-09-17 15:19:43
Data edycji: 2021-10-14 15:24:32