Fabryka samolotów - wycieczka

Dziś dzieci z dwóch młodszych grup pojechały do PZL Warszawa-Okęcie S.A należące do firmy Airbus. Ciekawe miejsce, gdzie są produkowane i serwisowane są samoloty. ✈️ Mogliśmy obserwować pracę mnóstwa ludzi przy tworzeniu poszczególnych elementów i serwisowaniu C-295 i Orlików. Widzieliśmy też serwis samolotów biorących udział w akrobacjach powietrznych a potem.... mogliśmy pooglądać (zza siatki) startujące i lądujące samoloty pasażerskie. Bardzo ciekawe miejsce, dzieci z zainteresowaniem oglądały samoloty "od podszewki" - nie każdy ma taką możliwość! ?
Dziękujemy panu Danielowi, tacie Czarka, za zaproszenie i oprowadzenie nas po swoim miejscu pracy, a wszystkim pracownikom firmy, których spotkaliśmy po drodze za cierpliwość i ciepłe przyjęcie. ❤️
Data dodania: 2023-11-14 16:21:38
Data edycji: 2024-01-17 16:22:18