Mama Szymonka w Biedronkach

Aby uatrakcyjnić dzieciom pobyt w przedszkolu podczas ferii, odwiedziła nas dzisiaj p. Marta, mama Szymonka z gr. "Biedronek". Przyniosła że sobą mnóstwo rekwizytów i ...niespodzianki dla dzieci.
Razem z p. Martą maluchy wybrały się na fermę Kaczora Donalda, gdzie poznały Jamnika, któremu przydzielały odpowiednią do liczby kropek na kostce ilość kości. Potem nakarmiły kota, który lubił się myć i pluskać się w wodzie a nawet zrobiły z nim "pranie", które następnie rozwiesiły na sznurkach.
Na koniec dzisiejszego spotkania dzieci otrzymały od p. Marty drobne upominki a w naszej sali zawisł piękny obraz Anioła Stróża wykonany przez mamę Szymonka.
Pani Marto, serdecznie dziękujemy ❤️ i zachęcamy innych rodziców do podzielenia się swoimi pasjami lub wspólnej zabawy czy czytania z dziećmi.
Data dodania: 2023-02-15 08:51:31
Data edycji: 2023-02-22 08:55:03