Na rozpoczęcie roku...

Szanowni Państwo!

Już w czwartek ruszamy w nową przygodę – rozpoczynamy rok szkolny. W związku z tym przekazujemy kilka informacji organizacyjnych.

31 sierpnia o godz. 16:00 – odbędzie się spotkanie z psychologiem „Jak pomóc dzieciom w adaptacji”. Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci nowoprzyjętych, a także tych, którzy są zainteresowani tematem. Spotkanie w sali na II piętrze.

1 wrześniarozpoczęcie roku szkolnego. W przedszkolu nie ma oficjalnego rozpoczęcia. Dzieci przychodzą tak jak w każdy inny dzień zajęć. (Schodzimy się do śniadania to jest do 8:30.) Warto by dzieci, które będą pierwszy raz w przedszkolu były wcześniej zabrane.

5 września o godz. 16:00 – zapraszamy na zebranie organizacyjne – najpierw ogólne w dużej sali na II pietrze, a potem z wychowawcami w grupach. Obecność Państwa jest konieczna. Tego dnia dzieci powinny być zabrane do domu do godziny 16:00 (personel będzie na zebraniu).

Co dzieci przynoszą ze sobą? Nasza mini - wyprawka:

• szczoteczka do zębów + podpisany kubeczek + pasta do zębów

• chusteczki higieniczne wyciągane oraz mokre chusteczki – po jednym opakowaniu

• buciki na zmianę – ze względów bezpieczeństwa nie mogą to być klapki

• ubranie na zmianę w woreczku lub torebce – zostawiamy na wieszaku w szatni

• bidon lub butelkę na wodę – najlepiej podpisane

Dodatkowo dzieci z najmłodszej grupy przynoszą kocyk lub kołderkę i poduszkę do leżakowania.

Data dodania: 2022-08-30 13:43:11
Data edycji: 2022-08-30 13:50:12