Nowe stroje teatralne

Szanowni Państwo czy pamiętacie nasz Kiermasz Świąteczny? Otóż w grudniu udało nam się zebrać sporą kwotę. Cel tej zbiórki był jasno określony – stroje dla dzieci do występów. No i w końcu zakupiliśmy oczekiwane kostiumy. Pieniądze „kiermaszowe” plus dodatkowe przedszkolne środki pozwoliły na zakup: 10 sukienek typu „hiszpanka”?, 8 strojów hiszpańskich dla chłopców?, 5 par strojów ludowych dla dziewczynek i chłopców, 10 kapeluszy oraz 10 par białych spodni i 3 pary czerwonych spodni.
Mamy nadzieję, że już wkrótce na przedstawieniach będziemy podziwiać nasze dzieci w nowych kostiumach.?
Wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie kiermaszu oraz tym, którzy wsparli akcję przez zakup naszych wyrobów bardzo dziękujemy!❤️
Data dodania: 2023-02-25 15:08:45
Data edycji: 2023-05-10 15:09:02