Nowy sprzęt na placu zabaw

Pochwalimy się, bo mamy czym ?
Bocianie gniazdo, dwie huśtawki i sprzęt sprawnościowy to nasze nowe nabytki na placu zabaw. Dzieci korzystają z nich bardzo chętnie i radośnie. ??? Jeszcze czeka nas trochę prac porządkowych i sianie trawnika, ale już teraz wygląda wspaniale!

Wszystko dzięki naszemu Organowi Prowadzącemu Przedszkole, który w większości sfinansował inwestycję, a także dzięki zaangażowaniu i współpracy naszych Tatusiów, którzy wyrównali 44 tony piasku pod sprzęt! ? Panowie spisali się na medal!???? Zajęło im to tylko 1,5 godziny! Poza łopatami, taczką i grabiami była jeszcze mini-koparka Taty naszego Jasia. ?
Bardzo dziękujemy za ogromną pomoc wspomnianemu już Tacie Jasia, a także Tacie Oliwii i Toni, Tacie Maksa i Klary, Tacie Zuzi i Oli, Tacie Maurycego, Tacie Szymonka, Tacie i Bratu Klaudii i Róży. Jesteście WIELCY! ❤️
Dzieci także chciały dołożyć trochę od siebie w przygotowanie nowego sprzętu. Tym bardziej, że piasek wyglądał tak kusząco... ? Więc zanim przyszli dorośli, poszły więc w ruch łopatki, wiaderka a nawet taczka z piaskownicy. ???
Data dodania: 2022-09-15 10:45:16
Data edycji: 2022-10-17 10:45:43