Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Piknik Rodzinny

Za nami Piknik Rodzinny! ?‍?‍?‍? Bardzo udane wydarzenie: wspaniała atmosfera, cudowna pogoda i wiele dobrych spotkań. ❤️?
Rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy podczas Eucharystii sprawowanej za całą społeczność przedszkola przez ks. Konrada. ?
Potem biesiadowaliśmy na piknikowych kocach: była wspaniała pomidorówka z „Klasztornej Kuchni”, kiełbaski z grilla i wiele innych pyszności przyniesionych przez rodziców na wspólny stół. ?
Było też dużo atrakcji dla dzieci, takich jak: bańki mydlane, mini-dmuchaniec, robienie biżuterii, ozdabianie eko-torby, wata cukrowa, przejażdżka motocyklem. ???
Bardzo ważnym i emocjonującym punktem były „Rodzinne wyzwania”, które chętnie i z wielkim zaangażowaniem podejmowały nasze rodziny. A był to m. in.: wyścigi rydwanów ? przeciąganie liny, rzut do celu, tor przeszkód, wyścig na baranach, skoki w workach, układanie puzzli a nawet przelewanie gąbką wody! Okazało się, że wszystkie nasze rodziny są „na medal”. ? Brawo!!! ???
Bardzo cieszymy się ze wspólnego spotkania zarówno z rodzinami dzieci przedszkolnych, jak i tych, które dopiero przyjdą od września, a także rodzin zaprzyjaźnionych. Piękna wspólnota modlitwy, stołu i zabawy. ❤️❤️❤️ Dziękujemy!

Data dodania: 2022-06-05 12:43:28
Data edycji: 2022-06-27 09:35:45