Przedstawienie Rodziców

Na dmuchańcach i lodach nie zakończyły się atrakcje dzisiejszego dnia.
Aby jeszcze bardziej uświetnić nasze świętowanie w przygotowanie super niespodzianki włączyli się wspaniali Rodzice naszych przedszkolaków. ?
To oni właśnie w tajemnicy przed dziećmi spotykali się „po godzinach” pracy przedszkola, by przygotować swoim pociechom coś jeszcze…?
A co? Najprawdziwszy spektakl teatralny: bajkę Marii Kownackiej „O straszliwym smoku, dzielnym szewczyku, prześlicznej królewnie i królu Gwoździku”.
Dzielny Szewc Dratewka??? (w tej roli tata Maurycego) musiał pokonać smoka? (tata Stasia) i uwolnić piękną królewnę? (mama Helenki). Zanim jednak do tego doszło musiał obłaskawić czarnego kota?‍⬛ (mama Klary i Maksa) oraz Babę Jagę?‍♀️ (mama Helenki i Kamila).
Brawurowo zagrane role, efekty specjalne, kostiumy i wzruszały, i trzymały w napięciu i rozśmieszały najmłodszą publiczność.
W pozostałych rolach wystąpili:
Baj – mama Jasia;
Król Gwoździk ?– tata Klary i Maksa;
Królowa Gwoździkowa ?– mama Ani i Stasia;
Ochmistrzyni– mama Rocha i Romka;
Świerszczyk? – mama Czarka;
Rycerze?⚔️ – mama Jasia, Tata Klaudii i Róży;
Siwek Złotogrzywek? oraz Trębacz ?– mama Maurycego.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy Rodzicom za podjęcie inicjatywy, zaangażowanie, poświęcony czas i rewelacyjne przedstawienie.?
Data dodania: 2023-06-01 15:26:02
Data edycji: 2023-08-07 15:26:13