Przegląd Patriotyczny - Przedszkole Niepubliczne Sióstr Rodziny Maryi w Kostowcu

PrzeglÄ…d Patriotyczny

Przygotowujemy siÄ™ do przeżywania ÅšwiÄ™ta Odzyskania NiepodlegÅ‚oÅ›ci przez PolskÄ™. ? Na naszych zajÄ™ciach wybrzmiewajÄ… treÅ›ci patriotyczne, gazetki zapeÅ‚niÅ‚y siÄ™ biaÅ‚o-czerwonymi pracami ?? , a dziÅ›… Przedszkolny PrzeglÄ…d PieÅ›ni i Wierszy Patriotycznych.
NajmÅ‚odsza grupa, Biedronki, jako „gospodarze” (gdyż ciocia Asia przygotowywaÅ‚a przeglÄ…d) zaraz po hymnie narodowym, piÄ™knie razem powiedziaÅ‚y wierszyk ? . Potem byÅ‚y wystÄ™py indywidualne lub w duetach. Dzieci w domach przygotowaÅ‚y repertuar i przedstawiÅ‚y podczas wspólnego spotkania. Wszyscy zostali nagrodzeni gromkimi brawami ???, pamiÄ…tkowymi dyplomami i drobnymi upominkami.
Data dodania: 2021-11-09 10:35:30
Data edycji: 2021-12-20 10:41:55