Wrześniowy powrót do Przedszkola

Serdecznie witamy wszystkie Dzieci i Rodziców w nowym Roku Szkolnym 2020/2021.

W związku z obecnymi obostrzeniami epidemiologicznymi prosimy się zapoznać z następującymi propozycjami:

• Dzieci rozstają się z rodzicem w drzwiach wejściowych przedszkola. W razie potrzeby - wyjątkiem są rodzice dzieci nowoprzyjętych. Prosimy wtedy o zachowanie wszelkich środków higieny: maseczka, dezynfekcja rąk, pewność, że jest się zdrowym oraz, że nie przebywało się w bliskim otoczeniu z osobami chorymi.
  • Te same wytyczne dotyczą rodziców przychodzących do kancelarii przedszkolnej.
  • W najbliższych dniach pojawi się ogłoszenie dotyczące spotkań z rodzicami - prosimy o obecność, gdyż będą poruszane ważne tematy, m.in. związane z organizacją grup w czasie epidemii.
  • Tymczasowo dzieci do przedszkola przynoszą jedynie kapcie i worek z rzeczami na zmianę. Dzieci nie przynoszą żadnych zabawek!
  • Rodzice przy wejściu będą poproszeni o wypełnienie dwóch zaświadczeń i umieszczenie ich w przygotowanym pudełku.
Data dodania: 2020-08-31 12:44:05
Data edycji: 2020-08-31 14:46:15