Wycieczka do Marek - 18.05.2022

W środę byliśmy na wspaniałej wycieczce - "rewizycie" - w Przedszkole Niepubliczne nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w Markach.
Korzystając z pięknej pogody ? i ogromnego zielonego terenu ??? zespołu szkolno - przedszkolnego, cały dzień spędziliśmy na wesołej rekreacji. W cieniu drzew rozłożyliśmy koce i urządziliśmy piknik ?? ; bawiliśmy się na kolorowym i bardzo atrakcyjnym placu zabaw ?‍♀️??‍♂️ ; siostra Zofia - dyrektor tamtejszego przedszkola przygotowała dla nas warsztaty, na których każdy wykonał piękną świeczkę żelową; zjedliśmy obiad na świeżym powietrzu - sami piekliśmy kiełbaski! ?‍??‍? ; korzystaliśmy z terenowych instrumentów a także plenerowej siłowni ? . Aktywny wypoczynek w nowym środowisku dla wszystkich był bardzo atrakcyjny. ???
Dziękujemy za otwartość i miłą gościnę.❤️ Mamy nadzieję, że "do zobaczenia" następnym razem.??
Data dodania: 2022-05-23 16:08:12
Data edycji: 2022-05-23 16:10:09